Skorzystaj z preferencyjnego finansowania i stwórz własne źródło energii

Skorzystaj z preferencyjnego finansowania i stwórz własne źródło energii!
Będziesz mógł otrzymać nawet 30-procentową dotację ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

To naprawdę się opłaca. Jako właściciel małej elektrowni zasilanej z odnawialnych, ekologicznych źródeł, staniesz się „prosumentem”, czyli równocześnie konsumentem i producentem „zielonej energii”. Dzięki temu zmniejszysz domowe rachunki za energię elektryczną, możesz także zmniejszyć koszty ogrzania domu.

W nowym programie Prosument, wdrażanym przez BOŚ na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dobór rodzaju inwestycji jest bardziej elastyczny, co oznacza, że inwestycja w instalację grzewczą nie jest ograniczona wymogiem powiązania jej z urządzeniami służącymi do produkcji energii elektrycznej.
Ty decydujesz co instalujesz!!

Dbamy także o Twój czas. Możesz upoważnić instalatora do wypełnienia wymaganych dokumentów i złożenia w Twoim imieniu wniosku o kredyt.

Niech zielona energia będzie z Tobą!

UWAGA: Wnioski o EKOKredyt Prosument II można składać
od dnia 16 października 2017 roku!!

Więcej informacji:
https://www.bosbank.pl/…/kre…/kredyty/ekokredyt-prosument-ii

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST