Forum Logistyczno-Transportowe

Konińskie spółki Grupy Konimpex we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koninie zapraszają przewoźników z regionu konińskiego do udziału w Forum Logistyczno-Transportowym. Rejestracja już trwa!

Forum Logistyczno-Transportowe odbędzie się 23 maja 2018 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Spotkanie jest okazją do zdobycia fachowej wiedzy w zakresie działalności transportowej. Wydarzenie skierowane jest do przewoźników transportu drogowego, właścicieli, przedstawicieli, oraz menedżerów firm transportowych.

Formuła wydarzenia oparta jest na dwóch częściach. Pierwsza, zwana strefą ekspercką będzie skoncentrowana na bezpłatnych prelekcjach szkoleniowych prowadzonych przez zaproszonych ekspertów i specjalistów z zakresu m.in. rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców, płac minimalnych w Unii Europejskiej. Druga, strefa biznesowa, poświęcona będzie bezpośrednim spotkaniom przedstawicieli firm transportowych z Pracownikami Konimpex, Konimpex Chemicals, Fermintrade, Sine oraz dostawcami produktów i usług, prezentującymi rozwiązania wspierające skuteczniejsze, bezpieczniejsze i efektywniejsze prowadzenie działalności transportowej.

Konińskie spółki Grupy Konimpex działają globalnie w obszarze handlu, logistyki, dystrybucji surowców chemicznych i przemysłowych, takich jak kauczuk i sadza techniczna.

Rejestracja odbywa się na stronie www.konimpex.pl , tam również znajdują się szczegółowe informacje. Udział w forum jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać kontaktując się bezpośrednio:

kom. +48 694 450 693, +48 694 450 435, lub pod adresem e-mail forum@konimpex.com.pl

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST