Wójt Gminy Lądek Artur Miętkiewicz zaprasza do kibicowania

Wójt Gminy Lądek Artur Miętkiewicz zaprasza do kibicowania uczestnikom w II TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Wójta Gminy Lądek w ramach Majówkowego Pikniku Rodzinnego 2018 w dniach 19-20 maja 2018r. na stadionie w Lądku:

19.05.2018r. godz. 10.00 Stadion w Lądku
kategoria: III-VI klasa Szkoły Podstawowej

20.05.2018r.: godz. 10.00 Stadion w Lądku
dorośli kategoria Open

Turniej ma na celu propagowanie i wyłonienie najzdolniejszych piłkarzy uczących się w Szkole Podstawowej oraz młodzieży i dorosłych. Zwiększenie aktywności dzieci i młodzieży, poprzez organizację sportowych zajęć kształtujących pożądane postawy życiowe, zgodne z ideą fair play. Upowszechnienie sportu i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, przeciwdziałanie patologiom społecznym, kreowanie właściwych postaw uczestnika imprez masowych.

Wręczenie Pucharów zwycięzcom odbędzie się na Majówkowym Pikniku Rodzinnym w Lądku w dniu 26 maja 2018r.

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST