II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lądek

ikonka

W dniach 19 i 20 maja 2018 na stadionie w Lądku odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lądek Pana Artura Miętkiewicza w kategoriach klas III-VI Szkoły Podstawowej oraz Open. Celem turnieju było popularyzowanie sportu wśród dzieci i młodzieży.
Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem drużyn w każdej ogłoszonej kategorii.
W kategoriach szkół podstawowych zgłosiło się 6 drużyn:
Szkoła Podstawowa Ciążeń, Szkoła Podstawowa Ratyń, SKP Słupca, SKP Słupca II, MKS RM Team Orlik, MKS RM Team Młodzik
natomiast w kategorii Open zgłosiło się 7 drużyn z Gminy Lądek,

tj.:
1. Jaroszyn/Jaroszyn Kolonia
2. OSP Wola Koszucka/RM Team
3. Warta Ciążeń
4. Sługocin/Ratyń
5. Sołectwo Wacławów
6. Dziedzice
7. Salezjanie
Zespoły liczył max 11 zawodników z czego na boisku znajdowało się 5 zawodników + bramkarz.
Ostatecznie na podium uplasowały się następujące drużyny: kategoria klas III-VI:
I miejsce Szkoła Podstawowa Ratyń
II miejsce MKS RM Team Młodzik
III miejsce Szkoła Podstawowa w Ciążeniu
IV miejsce SKP Słupca II
V SKP Słupca I
VI MKS RM Team Orlik

Wyniki kategoria OPEN:
I miejsce: Warta Ciążeń
II miejsce: Sługocin/Ratyń
III miejsce: Dziedzice

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom, wszystkie dzieci otrzymały medale, a zwycięskie drużyny otrzymają puchar Wójta Gminy Lądek Artura Miętkiewicza podczas Majówkowego Pikniku Rodzinnego w Lądku w dniu 26 maja 2018r.
Po odbiór Pucharów zapraszamy drużyny, które zajęły pierwsze miejsca:
W kategorii Open: WARTA CIĄŻEŃ
W kategorii klas III-VI : Szkoła Podstawowa w Ratyniu
Wójt Gminy Lądek już dziś zaprasza na kolejne turnieje piłki nożnej!!