Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego

Głosujemy na sołtysa z naszej Gminy!

Jacek Kujawa sołectwo Wola Koszucka gmina Lądek0.0%
SMS O TREŚCI SOLTYS.1 NA NUMER 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Po raz kolejny, ale cały czas z zainteresowaniem i pasją Wydawnictwo „Przegląd Koniński” organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Za nami już pierwszy etap – gminny. Teraz rozpoczynamy głosowanie SMS-owe oraz na specjalnych kuponach wydrukowanych w „PK”. Spośród prezentowanych kandydatów wybierzemy pięcioro najlepszych, czyli tych, którzy zdobędą największą liczbę głosów.

Ten etap trwa od 26 czerwca do 20 lipca do godz. 10.00. Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. Wysyłamy je na numer: , a w treści wiadomości wpisujemy sołtys.(numer kandydata). W głosowaniu obowiązuje punktacja: 1 SMS – 1 punkt, 1 kupon – 1 punkt. Od 24 lipca do 4 sierpnia, do godz. 17.00 będzie można oddawać głosy na wybraną piątkę. Finał – 4 sierpnia podczas Pikniku Sołtysów w Sompolnie.