Lądkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął IV rok akademicki

ikona

18 października 2018 roku w sali OSP w Lądku o godz: 17:00 . Lądkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął IV rok akademicki .Na uroczystość przybyło wielu gości ,którzy na co dzień współpracują z uczestnikami zajęć , gościem honorowym był Prorektor ds. Artystycznych Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu prof. dr hab. Marek Jakuszewski , który przybliżył warunki współpracy z Uczelnią Artystyczną i naszym Lądkowskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Po przywitaniu Pani Prezes wszystkich zebranych , głos zabrali : Wójt gminy Lądek Artur Miętkiewicz, honorowy gość Prorektor Uczelni Artystycznej w Poznaniu, Przedstawiciel Słupeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Kolejnym punktem programu było przyjęcie w szeregi uniwersytetu nowych słuchaczy , którym uroczyście zostały wręczone INDEKSY oraz legitymacje studenta-słuchacza . Chór uniwersytecki „BELL CANTO” wykonał Gaudeamus igitur , następnie wszyscy obecni zostali zaproszeni do wysłuchania kilku utworów przygotowanych przez chór pod kierownictwem pana Zbigniewa Wlazło. Za co otrzymali gorące brawa. Na zakończenie uroczystości Wójt życzył wszystkich seniorom Z okazji Dnia Seniora „Aktywności seniorów w życiu społecznym, kulturalnym i lokalnym naszej społeczności lokalnej . Gratuluję Uniwersytetowi jego wspaniałego rozwoju, a całej społeczności uczelnianej życzę wszelkiej pomyślności ” następnie zaprosił do skosztowania tortu ufundowanego z tej okazji.