SIM w Przedszkolu Gminnym w Lądku

1

Przedszkolaki z Lądku miały ogromną przyjemność posłuchać prawdziwego bluesowego zespołu Kodex Blues. Spotkanie zorganizowane zostało dzięki Stowarzyszeniu Inicjatyw Muzycznych. Dzieci miały okazję zobaczyć rożne instrumenty, posłuchać różnych brzmień a przede wszystkim mogły same zagrać. Głośna muzyka nie przeszkadzała przedszkolakom, wręcz przeciwnie – na twarzach dzieci pojawiły się uśmiechy a ponadto podziw i zdumienie!!! Przyjazd „Simowców” zainspirował dzieci do tworzenia własnych instrumentów z różnych przedmiotów znajdujących się w sali zabaw, jest to dowód, że w sercach dzieci na długo pozostanie blues.
Spotkanie zorganizowane było dzięki Stowarzyszeniu Inicjatyw Muzycznych.
Dzieci oraz personel przedszkola składa serdeczne podziękowanie za miłą atmosferę i ciekawą aranżacje spotkania.


POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST