UWAGA!!! Konkurs plastyczny i fotograficzny dla dzieci z Gminy Lądek.

konkurs

 

 

 

 

 

 

 

 

                  W związku z realizacją projektu pt. „Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie gminy Lądek”, Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020  zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursach:

„Plakat z hasłem ekolog” – konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3. Konkurs polega na przygotowaniu plakatu zawierającego hasło „ekolog”, zachęcającego do segregacji odpadów. Praca powinna być wykonana w formacie A4 lub A3 przy wykorzystaniu dowolnej techniki. Prace należy dostarczyć na adres Gminy Lądek.

„Segregacja w obiektywie” – konkurs przeznaczony dla uczniów klas 4-8, który polega na na przesłaniu zdjęcia, zachęcającego do segregacji odpadów. Prace mają zostać przesłane za pomocą formularza internetowego pod adresem http://tiny.pl/thp3x.

Celem obu konkursów jest promowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie nawyków segregacji odpadów, a także zwrócenie uwagi na duże znaczenie recyklingu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w tematyce ekologicznej.

Prace należy dostarczyć do dnia 31 października 2019 r.

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach w załączniku

plakat konkurs

REGULAMIN KONKURSU „Plakat z hasłem ekolog”

REGULAMIN KONKURSU „Segregacja w obiektywie”

 

 

 

 

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST