Kilka metod prowadzenia Spisu Rolnego 2020

spissrolny

 

 

1 września na terytorium RP rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020, o którym wspominaliśmy już kilka razy. Celem przeprowadzanych badań będzie, przede wszystkim, analiza zmian jakie zaszły w rolnictwie na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Jest kilka metod prowadzenia Spisu:

Rolnicy, którzy nie poosiadają dostępu do Internetu lub maja trudności z wypełnieniem formularza mogą skorzystać również z metody:

  • samospisu przez telefon (od 1 września do 30 listopada), dzwoniąc na infolinię spisową (tel. 22 279 99 99) lub
  • bezpośrednio w Urzędzie Gminy Lądek (Gminne Biuro Spisowe w Urzędzie Gminy w Lądku, ul. Rynek 26 Pokój nr 3, Koordynator biura –Karol Biadasz, tel. 6327638 88) lub urzędzie statystycznym (od 1 września do 30 listopada)

W ramach metod uzupełniających spisu z rolnikami będą kontaktować się rachmistrzowie spisowi. Jeżeli z użytkownikiem gospodarstwa skontaktuje się rachmistrz spisowy, rolnik ma obowiązek udzielić rachmistrzowi odpowiedzi na pytania z formularza spisowego.

I dzisiaj chcemy Wam przedstawić rachmistrzów, którzy będą prowadzić prace spisowe na terenie naszej gminy.

Pan Leszek Kierzek, Pani Wioletta Świątek i Pan Artur Woźniak 

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST